Handmade to precision. This saddle bag is especially created for the Ruffian. It fits on the Chain stays and retraces the contour of the Ruffian Line. This way it blends in with the complete Ruffian to not only look gorgeous but also stays practical to fit larger items like Notebooks and other stuff.

The inside is lined with the smooth fabric and contains an inner pocket for small items like keys, pens or anything you take on your tour.

To keep the bags closed we used the classic buckle, it fits perfectly to the design of the bag and protects you items savely.

The Saddle Bags comes in two colors Ranger Brown or Full Grain Black leather. All assembly material is inclosed with the bag.


Ručné na presnosť. Táto sedlová taška je špeciálne vytvorená pre Ruffian. Prispôsobí sa rezaniu reťazca a spätne zaostrí obrys Ruffianovej línie. Týmto spôsobom sa spája s kompletným Ruffian nielen vyzerajú nádherné, ale aj praktické, aby sa zmestili väčšie veci, ako sú notebooky a iné veci.

Vnútorná časť je lemovaná plynulou textíliou a obsahuje vnútorné vrecko na malé predmety, ako sú kľúče, perá alebo čokoľvek, čo si urobíte na prehliadke.

Ak chcete udržať tašky uzavreté, použili sme klasickú pracku, dokonale sa hodí k dizajnu vrecka a chránia vás veľa úloh.

Sedlové tašky sa dodávajú v dvoch farbách Ranger Brown alebo Full Grain Black. Všetok montážny materiál je uzavretý s vreckom.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Kožené tašky hnedé na obe strany

  • Kód výrobku: SKU: E1356-72
  • Dostupnost: na objednávku
  • 498EUR

  • Cena bez DPH: 415EUR